Průmyslové využití

Stále více produktů je vyráběno průmyslovým způsobem. Za tímto účelem potřebuje každá průmyslová společnost velké množství průmyslových regálů pro uskladnění produktů a vytvoření přísného systému uskladnění pro rychlý přístup ke zboží.
Za tímto účelem jsou dokonale koordinovány veškeré velké i malé procesy. Proto je věnována mimořádná pozornost skladu. Rozhodující roli hraje výběr a organizace vhodných průmyslových regálů.

Pro mnoho produktů je nejlepší volbou použití klasických regálů. Ve většině případů se nicméně vyplatí upravit regál podle přesných požadavků, aby byl ještě lépe využit prostor a zjednodušen celý proces. Pro skladování dlouhého a objemného zboží jsou mimořádně vhodné konzolové regály. Tento typ regálů se skládá z IPE svislých podpěr s konzolovými rameny na jedné či obou stranách. Zatížení nesou tato ramena.

Konzolové regálové systémy jsou vhodné pro nakládku a vykládku pomocí vysokozdvižných vozíků, a proto představují dokonalou variantu průmyslových regálů pro uskladnění ocelových produktů a dalšího zboží nadměrné délky.

Kontakt