Typy regálů

Typy regálů

Konzolové regály lze používat standardním způsobem ve skladech (například poblíž výrobního závodu) nebo venku. V závislosti na místě instalace a manipulační technologii lze konzolové regály použít na jedné nebo na obou stranách. Nabízíme různé varianty podle funkce, kterou sklad plní. Pro venkovní skladování máme v nabídce žárem pozinkované konzolové regály, které jsou navíc vybaveny také střešní konstrukcí. Na vyžádání lze tyto policové regály také opatřit zadní stěnou.

Další stupeň rozšíření konzolových regálů představuje mobilní varianta. Konzolové regály jsou montovány na torzně tuhé mobilní vozíky nebo podvozky s elektrickým pohonem. Takže celý systém konzolových regálů se pohybuje. Tato varianta se nazývá mobilní regálový systém.

A nakonec robustní konzolové regály lze použít také jako základní konstrukci pro regálovou halu, včetně vstupních bran, stropních světlíků a povrchové úpravy zabraňující odkapávání. Zastřešení a stěnové obložení si může zajistit zákazník. Všechny konzolové regály lze rozšířit (také postupně) na automatizovaný sklad. Spolu s optimální manipulační technologií, jako například skladovacími a vyhledávacími zařízení a vhodným skladovým softwarem se ze standardních regálových systémů stává automatizovaný sklad.